O nás

o nás

Vážení zákazníci, dovolte nám přivítat Vás v nové provozovně v Bílovicích nad Svitavou. Připravili jsme pro Vás možnost nákupu námi vyráběných produktů studené i teplé kuchyně z Vašeho domova a nebo přímo u nás v moderním showroomu. To vše za předpokladu zajištění maximálního pohodlí a dostupnosti veškerého nabízeného servisu. Nabízíme dostupný a jednoduchý způsob realizace Vaší privátní i firemní akce po celém Brně a okolí. V základní katalogové nabídce najdete chlebíčky, obložené mísy, bagety, tortilly, quiche, kanapky, jednohubky, zeleninové nebo ovocné saláty, kvalitní uzeniny, sýry, speciální “vital” program a mnoho dalších produktů, které vyrábíme dle našich vlastních osvědčených receptur.

Věnujte se sobě, Vašim hostům a rodině, vše ostatní nechte na nás… Garantujeme čerstvé a kvalitní suroviny, které Vám vždy přivezeme ve smluvenou dobu na smluvené místo. Nejdůležitější je Vaše spokojenost, a proto veškeré individuální požadavky a přání rádi zdarma zpracujeme a zašleme návrh šitý na míru Vaší privátní nebo firemní akci.

Zároveň jsme také jedním z největších specializovaných internetových obchodů v ČR. Nabízíme nepřeberné množství  alkoholických nápojů i nealkoholických nápojů.

Zajistíme nestandardní objednávky v nestandardních termínech.
Plníme individuální přání zákazníka.
Cena dohodou u velkých akcí.
Stálým zákazníkům nabízíme zajímavé slevy a bonusový program.
Dodací lhůta záleží na objednaném produktu a jeho množství, standardně je minimálně 24 hodin od objednání, avšak v případě domluvy je možné i dříve.

Studené mísy ● Chlebíčky ● Bagety ● Tortilly ● Privátní párty ● Rodinné oslavy ● Svatby